Shell Premium Antifreeze Longlife 774 D/F koncentrát

Shell Premium Antifreeze Longlife je produkt s rovnakou špecifikáciou ako Glycoshell Longlife. Pri všetkých typoch aplikácií, kde bol doteraz používaný alebo doporučovaný Glycoshell Longlife je možné používať Shell Premium Antifreeze Longlife. 

Normy a schválenia: MAN MAN 324-SNF; Mercedes- Benz DBL 7700.30, page 325.3; MTU MTL 5048; Porsche Carrera, Boxter, Cayenne; Scania TI 02-98 0813 T/B/M sv; VW/Audi/Seat/Skoda TL 774-D/F

5,40 € (4,50 € bez DPH)

Shell Premium Antifreeze Longlife je produkt s rovnakou špecifikáciou ako Glycoshell Longlife. Pri všetkých typoch aplikácií, kde bol doteraz používaný alebo doporučovaný Glycoshell Longlife je možné používať Shell Premium Antifreeze Longlife. Obidva produkty sú vzájomne plne miešateľné so zachovaním záruky vysokej kvality chladiacej zmesi. Shell Premium Antifreeze Longlife je chladiaca kvapalina bez obsahu dusitanov, amínov, fosfátov, silikátov a boritanov, vyrábaná na báze etylénglykolu, ktorá musí byť pred použitím zriedená vodou. Shell Premium Antifreeze Longlife poskytuje výnimočnú ochranu voči zamrznutiu, korózii a prehrievaniu pre všetky moderné motory a je zvlášť vhodný pre vysokozaťažované hliníkové motory. Svojimi aktívnymi zložkami efektívne chráni chladiacu sústavu pred koróziou a usadeninami v chladiacom systéme, bloku motora, hlave valcov, chladiči, vodnej pumpe a vykurovacom systéme. Shell Premium Antifreeze Longlife si zachováva svoju efektivitu po dlhý čas a z tohto dôvodu je zvyčajne prvá výmena náplne odporúčaná po nie menej ako štyroch rokoch. Napriek tomu je vždy nutné dodržiavať odporúčania výrobcu motora.

Podobné produkty