Glycocool Premium Antifreeze Longlife 774 D/F koncentrát

Glycocool Premium Antifreeze Longlife 774 D/F je produkt s rovnakou špecifikáciou ako Glycoshell Longlife. Pri všetkých typoch aplikácií, kde bol doteraz používaný alebo doporučovaný Glycoshell Longlife je možné používať Glycocool Premium Antifreeze Longlife 774 D/F. 

Normy a schválenia: MAN MAN 324-SNF; Mercedes- Benz DBL 7700.30, page 325.3; MTU MTL 5048; Porsche Carrera, Boxter, Cayenne; Scania TI 02-98 0813 T/B/M sv; VW/Audi/Seat/Skoda TL 774-D/F

Pozor: Posledné kusy na sklade!

744,00 € (620,00 € bez DPH)

Glycocool Premium Antifreeze Longlife 774 D/F je produkt s rovnakou špecifikáciou ako Glycoshell Longlife. Pri všetkých typoch aplikácií, kde bol doteraz používaný alebo doporučovaný Glycoshell Longlife je možné používať Glycocool Premium Antifreeze Longlife 774 D/F. Obidva produkty sú vzájomne plne miešateľné so zachovaním záruky vysokej kvality chladiacej zmesi. Glycocool Premium Antifreeze Longlife 774 D/F je chladiaca kvapalina bez obsahu dusitanov, amínov, fosfátov, silikátov a boritanov, vyrábaná na báze etylénglykolu, ktorá musí byť pred použitím zriedená vodou. Glycocool Premium Antifreeze Longlife 774 D/F poskytuje výnimočnú ochranu voči zamrznutiu, korózii a prehrievaniu pre všetky moderné motory a je zvlášť vhodný pre vysokozaťažované hliníkové motory. Svojimi aktívnymi zložkami efektívne chráni chladiacu sústavu pred koróziou a usadeninami v chladiacom systéme, bloku motora, hlave valcov, chladiči, vodnej pumpe a vykurovacom systéme. Glycocool Premium Antifreeze Longlife 774 D/F si zachováva svoju efektivitu po dlhý čas a z tohto dôvodu je zvyčajne prvá výmena náplne odporúčaná po nie menej ako štyroch rokoch. Napriek tomu je vždy nutné dodržiavať odporúčania výrobcu motora.

Podobné produkty