autokozmetika  počet produktov v kategórii: 11

Skladom
Efektívne odstraňuje mastnotu a špinu zo skiel automobilu zanechávajúc ich žiarivo čisté a bez šmúh. Shell Čistič okien, bez obsahu amoniaku, ľahko odstraňuje mastný povlak z vonkajšej strany skiel rovnako ako mastnotu a prach, ktorý sa zachytáva na sklách vo vnútri automobilu. 
2,50 € (2,08 € bez DPH)
2,50 €
Skladom
Je vynikajúci produkt na čistenie a údržbu interiéru vyrobeného z vinylu, plastu a gumy. Efektívne obnovuje a osviežuje pôvodnú farbu čistených plôch. Zanecháva antistatickú / prach odpudzujúcu vrstvu a sviežu vôňu Nezanecháva šmuhy a mastné stopy. Produkt odporúčame na renováciu vinylových obalov, operadiel sedadiel, sedacích súprav a pod.
3,50 € (2,92 € bez DPH)
3,50 €
Vypredané
Efektívne čistí a obnovuje všetky typy textilu. Vhodný aj pre jemné materiály, vrátane alcantara. Jedinečné zloženie preniká hlboko do vlákien, efektívne odstraňuje špinu a odolné škvrny z poťahov, čalúnenia a kobercov v automobile, ale aj domácnosti. Obnovuje farbu a eliminuje nepríjemné pachy.
Vypredané
Vypredané
Jeho pH neutrálne zloženie zabezpečuje efektívne a rýchle čistenie všetkých oceľových a zliatinových diskov a krytov kolies. Odstraňuje odolnú špinu od bŕzd, mastnotu a nečistoty z ciest. Zmena zafarbenia produktu indikuje vhodný reakčný čas pre dosiahnutie optimálneho čistiaceho efektu.
Vypredané
Vypredané
Multi povrchovo aktívna technológia zmäkčuje aj staršie zbytky hmyzu a výkaly vtákov, rovnako ako aj vrstvy peľu, umožňujúc tak jednoduché a rýchle čistenie auta. Produkt nepoškodzuje lakované, pochromované, gumené a plastové časti a je kompletne bezpečný pre polykarbonátové svetlomety. Povrch zanecháva bez šmúh a mastných stôp. Produkt je možné tiež použiť ako prípravok na predumytie.
Vypredané
Skladom
Rýchlo a efektívne odstraňuje námrazu a ľad z čelného skla a svetiel. Pomáha uvoľňovať primrznuté stierače a minimalizuje riziko ich poškodenia. Nezanecháva šmuhy a zabraňuje opätovnému namŕzaniu skla. Nepoškodzuje gumené, polykarbonátové ani lakované časti.
3,00 € (2,50 € bez DPH)
3,00 €
Vypredané
Omamná vôňa vanilky. Spríjemnite si jazdu s vždy usmiatym voňavým panáčikom Little Joe. Tento vytrvalý chlapík Vám bude rozvoniavať až 45 dní. Osviežovač Little Joe Vanilla od našej spoločnosti je oficiálne licencovaným produktom Shell.
Vypredané
Vypredané
Harmónia kvetinových vôní je to, prečo je Little Joe Flower jednou z najobľúbenejších vôní. Spríjemnite si jazdu s vždy usmiatym voňavým panáčikom Little Joe. Tento vytrvalý chlapík Vám bude rozvoniavať až 45 dní. Osviežovač Little Joe Flower od našej spoločnosti je oficiálne licencovaným produktom Shell.
Vypredané
Vypredané
Jednoznačne pánska záležitosť. Little Joe Black Velvet v sebe spája korenistú, ovocnú vôňu citróna, bergamotu a francúzskej levandule. Spríjemnite si jazdu s vždy usmiatym voňavým panáčikom Little Joe. Tento vytrvalý chlapík Vám bude rozvoniavať až 45 dní. Osviežovač Little Joe Flower od našej spoločnosti je oficiálne licencovaným produktom Shell.
Vypredané
Vypredané
Veľmi príjemná, nevtieravá unisex vôňa. Spríjemnite si jazdu s vždy usmiatym voňavým panáčikom Little Joe. Tento vytrvalý chlapík Vám bude rozvoniavať až 45 dní. Osviežovač Little Joe Flower od našej spoločnosti je oficiálne licencovaným produktom Shell.
Vypredané
Skladom
Vysoko účinný hygienický prípravok na báze alkoholu s dezinfekčným účinkom. Okamžite ošetruje frekventovane kontaktované povrchy ako kľučky, dvere, volanty, radiace páky automobilov, klávesnice a podobne. Až 68% obsah alkoholu garantuje rýchle odparovanie produktu. Pre použitie v domácnosti, kanceláriách, obchodoch alebo vo vozidlách. Nastriekať, nechať pôsobiť a zotrieť.
4,80 € (4,00 € bez DPH)
4,80 €
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek