autokozmetika  počet produktov v kategórii: 11

Skladom
Efektívne odstraňuje mastnotu a špinu zo skiel automobilu zanechávajúc ich žiarivo čisté a bez šmúh. Shell Čistič okien, bez obsahu amoniaku, ľahko odstraňuje mastný povlak z vonkajšej strany skiel rovnako ako mastnotu a prach, ktorý sa zachytáva na sklách vo vnútri automobilu. 
2,40 € (2,00 € bez DPH)
2,40 €
Skladom
Je vynikajúci produkt na čistenie a údržbu interiéru vyrobeného z vinylu, plastu a gumy. Efektívne obnovuje a osviežuje pôvodnú farbu čistených plôch. Zanecháva antistatickú / prach odpudzujúcu vrstvu a sviežu vôňu Nezanecháva šmuhy a mastné stopy. Produkt odporúčame na renováciu vinylových obalov, operadiel sedadiel, sedacích súprav a pod.
3,40 € (2,83 € bez DPH)
3,40 €
Vypredané
Efektívne čistí a obnovuje všetky typy textilu. Vhodný aj pre jemné materiály, vrátane alcantara. Jedinečné zloženie preniká hlboko do vlákien, efektívne odstraňuje špinu a odolné škvrny z poťahov, čalúnenia a kobercov v automobile, ale aj domácnosti. Obnovuje farbu a eliminuje nepríjemné pachy.
2,40 € (2,00 € bez DPH)
Vypredané
Vypredané
Jeho pH neutrálne zloženie zabezpečuje efektívne a rýchle čistenie všetkých oceľových a zliatinových diskov a krytov kolies. Odstraňuje odolnú špinu od bŕzd, mastnotu a nečistoty z ciest. Zmena zafarbenia produktu indikuje vhodný reakčný čas pre dosiahnutie optimálneho čistiaceho efektu.
2,40 € (2,00 € bez DPH)
Vypredané
Vypredané
Multi povrchovo aktívna technológia zmäkčuje aj staršie zbytky hmyzu a výkaly vtákov, rovnako ako aj vrstvy peľu, umožňujúc tak jednoduché a rýchle čistenie auta. Produkt nepoškodzuje lakované, pochromované, gumené a plastové časti a je kompletne bezpečný pre polykarbonátové svetlomety. Povrch zanecháva bez šmúh a mastných stôp. Produkt je možné tiež použiť ako prípravok na predumytie.
2,40 € (2,00 € bez DPH)
Vypredané
Skladom
Rýchlo a efektívne odstraňuje námrazu a ľad z čelného skla a svetiel. Pomáha uvoľňovať primrznuté stierače a minimalizuje riziko ich poškodenia. Nezanecháva šmuhy a zabraňuje opätovnému namŕzaniu skla. Nepoškodzuje gumené, polykarbonátové ani lakované časti.
3,00 € (2,50 € bez DPH)
3,00 €
Vypredané
Omamná vôňa vanilky. Spríjemnite si jazdu s vždy usmiatym voňavým panáčikom Little Joe. Tento vytrvalý chlapík Vám bude rozvoniavať až 45 dní. Osviežovač Little Joe Vanilla od našej spoločnosti je oficiálne licencovaným produktom Shell.
3,50 € (2,92 € bez DPH)
Vypredané
Skladom
Harmónia kvetinových vôní je to, prečo je Little Joe Flower jednou z najobľúbenejších vôní. Spríjemnite si jazdu s vždy usmiatym voňavým panáčikom Little Joe. Tento vytrvalý chlapík Vám bude rozvoniavať až 45 dní. Osviežovač Little Joe Flower od našej spoločnosti je oficiálne licencovaným produktom Shell.
3,50 € (2,92 € bez DPH)
3,50 €
Skladom
Jednoznačne pánska záležitosť. Little Joe Black Velvet v sebe spája korenistú, ovocnú vôňu citróna, bergamotu a francúzskej levandule. Spríjemnite si jazdu s vždy usmiatym voňavým panáčikom Little Joe. Tento vytrvalý chlapík Vám bude rozvoniavať až 45 dní. Osviežovač Little Joe Flower od našej spoločnosti je oficiálne licencovaným produktom Shell.
3,50 € (2,92 € bez DPH)
3,50 €
Skladom
Veľmi príjemná, nevtieravá unisex vôňa. Spríjemnite si jazdu s vždy usmiatym voňavým panáčikom Little Joe. Tento vytrvalý chlapík Vám bude rozvoniavať až 45 dní. Osviežovač Little Joe Flower od našej spoločnosti je oficiálne licencovaným produktom Shell.
3,50 € (2,92 € bez DPH)
3,50 €
Skladom
Vysoko účinný hygienický prípravok na báze alkoholu s dezinfekčným účinkom. Okamžite ošetruje frekventovane kontaktované povrchy ako kľučky, dvere, volanty, radiace páky automobilov, klávesnice a podobne. Až 68% obsah alkoholu garantuje rýchle odparovanie produktu. Pre použitie v domácnosti, kanceláriách, obchodoch alebo vo vozidlách. Nastriekať, nechať pôsobiť a zotrieť.
4,80 € (4,00 € bez DPH)
4,80 €
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek