Total Multis MS 2

Total Multis MS 2 je plastické mazivo pre extrémne tlaky na báze lítium kalcium so sírnikom molybdénu. Originálne plastické mazivo, formulované na mazanie najrôznejších rázovo zaťažovaných alebo vibračných aplikácií v doprave, poľnohospodárstve, stavebníctve a pod., prevádzkovaných vo vlhkom, prašnom alebo suchom prostredí. Mazivo odporúčané tiež na medzné mazanie pri vysokom zaťažení a teplotách.

Total Multis MS 2 je plastické mazivo pre extrémne tlaky na báze lítium kalcium so sírnikom molybdénu. Originálne plastické mazivo, formulované na mazanie najrôznejších rázovo zaťažovaných alebo vibračných aplikácií v doprave, poľnohospodárstve, stavebníctve a pod., prevádzkovaných vo vlhkom, prašnom alebo suchom prostredí. Mazivo odporúčané tiež na medzné mazanie pri vysokom zaťažení a teplotách. V prípade náhodného prehriatia garantuje prítomnosť sírnika molybdénu spoľahlivé mazanie zamedzujúce zadretiu, spekaniu a zablokovaniu mazaného mechanizmu.

Lítium kalciové plastické mazivá MULTIS sú viacúčelové mazivá poskytujúce kombináciu vlastností ako sú dobrý výkon, odolnosť voči vysokým teplotám a vode, vysokú mieru čerpateľnosti a odolnosti voči zaťaženiu. Tieto vlastnosti mazivám prepožičiavajú použité aditíva. Mazivá MULTIS majú veľmi univerzálne použitie, z čoho vyplýva značná racionalizácia skladových zásob a zníženie nákladov na údržbu.

Podobné produkty