Total Multis Complex EP 2

Total Multis Complex EP 2 je viacúčelové mazivo pre extrémne tlaky a vysoké teploty na báze lítiového komplexu. Vyvinuté na mazanie pri najrôznejších priemyselných aplikáciách v akýchkoľvek prevádzkových podmienkach, najmä pri vysokých teplotách, pri ktorých už lítiové mazivá nestačia. 

Viacúčelové mazivo pre extrémne tlaky a vysoké teploty na báze lítiového komplexu. Vyvinuté na mazanie pri najrôznejších priemyselných aplikáciách v akýchkoľvek prevádzkových podmienkach, najmä pri vysokých teplotách, pri ktorých už lítiové mazivá nestačia. Určené na mazanie zaťažených klzných, guľôčkových a valčekových ložísk, uloženie kolies, podvozkov a rôznych rázovo alebo vibráciami zaťažovaných aplikácií v doprave, poľnohospodárstve a terénnych automobiloch. Vhodné ako hlavné mazivo pre priemyselné aplikácie vyžadujúce stupeň NLGI 2. Plastické mazivo odolávajúce extrémnym tlakom, odolné voči vysokým teplotám.

Výrobky MULTIS COMPLEX sú vysoko výkonné plastické mazivá so spevňovadlom – lítium komplex.
Majú vyššiu odolnosť voči vysokým teplotám v porovnaní s mazivami na báze lítium kalcia. Pre tieto mazivá je tiež charakteristické veľmi dobrá mechanická stabilita a čerpatelnosť.

Podobné produkty