Zoznam produktov podľa výrobcu: Total

na stranu
Total Aero D100 je aditivovaný minerálny olej vysokej kvality obsahujúci disperzantné aditíva. Vhodný tiež pre piestové letecké motory pracujúce v ťažkých a veľmi ťažkých podmienkach. Spĺňa SAE J 1899 (grade 50)
Total Aero DM 15W-50 je viacstupňový olej (multigrade) pre piestové letecké motory. Čiastočne syntetický olej pre moderné letecké motory a motory pracujúce v náročných klimatických podmienkach. Obsahuje aditíva  typu LW 16702. Schválené: FAA AD-80-04-03R2 par.b1.(nie je nutná dodatočná aditivácia )
Vypredané
Total Azolla VTR 32 je hydraulický olej vhodný pre prevody a hydrodynamické spojky, výrobok špeciálne vyvinutý tak, aby vyhovoval požiadavkám nejrôznejších prevodov, súkolí a spojok VOITH TURBO. 
576,00 € (480,00 € bez DPH)
Vypredané
576,00 €
Vypredané
Total Azolla ZS 46 je vysokovýkonný hydraulický oleje poskytujúci zvýšenú mieru ochrany zariadení vďaka vylepšeným vlastnostiam proti opotrebovaniu a korózii. Vyvinutý pre všetky druhy hydraulických systémov prevádzkované v najnáročnejších podmienkach, ako sú pneumatické nástroje, vstrekovacie stroje, lisy a ďalšie, či už priemyslové alebo dopravné zariadenia. 
47,99 € (39,99 € bez DPH)
Vypredané
Vypredané
Total Ceran XM je plastické mazivo  NOVEJ GENERÁCIE kalcium-sulfonátového komplexu odolné voči extrémnym tlakom, vysokým teplotám a vode.  CERAN XM je vhodný na mazanie všetkých mechanizmov a súčastí s vysokým zaťažením, rázmi a prevádzkovými podmienkami, kde je mazivo v častom kontakte s vodou.
139,99 € (116,66 € bez DPH)
Vypredané
139,99 €
Vypredané
Rad produktov Total Drosera predstavuje vysokovýkonné multifunkčné oleje bez obsahu zinku pre obrábacie stroje. Vhodné pre široký rozsah výrobných operácií (hydraulika, klzné lôžka, prevody), a najmä pre centrálne mazacie systémy. Výborné vlastnosti zabraňujúce trhavému pohybu (anti stick-slip). (ISO VG 68 to 320)
95,99 € (79,99 € bez DPH)
Vypredané
Skladom
Total Equivis ZS 46 je hydraulický olej s vysokým viskozitným indexom, poskytuje veľmi dobrú výkonnosť v náročných a technicky vyspelých prevádzkach. Udržuje viskozitu v úzkom rozsahu, čo  umožňuje prevádzku pri veľkých tepelných zmenách. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou proti hydrolýze a veľmi dobrou filtrovateľnosťou i v prítomnosti vody.
395,00 € (329,17 € bez DPH)
395,00 €
Skladom
Total Equivis ZS 68 je hydraulický olej s vysokým viskozitným indexom, poskytuje veľmi dobrú výkonnosť v náročných a technicky vyspelých prevádzkach. Udržuje viskozitu v úzkom rozsahu, čo  umožňuje prevádzku pri veľkých tepelných zmenách. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou proti hydrolýze a veľmi dobrou filtrovateľnosťou i v prítomnosti vody.
396,00 € (330,00 € bez DPH)
396,00 €
Vypredané
Total Martol EV 10 CF je tvarovací olej s odparovými  účinkami bez obsahu VOC látok. Odpariteľný olej pre stredne náročné tvarovanie železných a neželezných kovov. Zanecháva veľmi tenký film, ktorý väčšinou nevyžaduje odmastňovacie operácie Vykazuje vynikajúcu zmáčavosť, ktorá zabezpečuje výborné pokrytie povrchu a predlžuje životnosť nástrojov.Univerzálny produkt pre celú  radu aplikácií.
749,99 € (624,99 € bez DPH)
Vypredané
749,99 €
Vypredané
Univerzálne viacúčelové plastické mazivo Total Multis 2 pre bežné mazanie. Je miešateľné s bežnými spevňovadlami (mydlami). Je vhodné na mazanie všetkých druhov ložísk a kĺbov v nenáročných podmienkach pri bežných pracovných teplotách a strednom zaťažení.
2,30 € (1,92 € bez DPH)
Vypredané
Vypredané
Total Multis Complex EP 2 je viacúčelové mazivo pre extrémne tlaky a vysoké teploty na báze lítiového komplexu. Vyvinuté na mazanie pri najrôznejších priemyselných aplikáciách v akýchkoľvek prevádzkových podmienkach, najmä pri vysokých teplotách, pri ktorých už lítiové mazivá nestačia. 
3,00 € (2,50 € bez DPH)
Vypredané
Vypredané
Total Multis EP 2 je viacúčelové plastické mazivo na lítium-vápenatej báze pre extrémne tlaky vyvinuté na mazanie zaťažených guľôčkových a valivých ložísk, ložísk kolies, univerzálnych kĺbov, podvozkov a rôznych rázovo zaťažených mechanizmov, prevádzkovaných vo vlhkom, prašnom alebo suchom prostredí. Vhodné ako univerzálne mazivo pre priemyselné aplikácie vyžadujúce NLGI 2.
3,00 € (2,50 € bez DPH)
Vypredané
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek