Zoznam produktov podľa výrobcu: Total

na stranu
Total Aero D100 je aditivovaný minerálny olej vysokej kvality obsahujúci disperzantné aditíva. Vhodný tiež pre piestové letecké motory pracujúce v ťažkých a veľmi ťažkých podmienkach. Spĺňa SAE J 1899 (grade 50)
Total Aero DM 15W-50 je viacstupňový olej (multigrade) pre piestové letecké motory. Čiastočne syntetický olej pre moderné letecké motory a motory pracujúce v náročných klimatických podmienkach. Obsahuje aditíva  typu LW 16702. Schválené: FAA AD-80-04-03R2 par.b1.(nie je nutná dodatočná aditivácia )
Vypredané
Total Azolla VTR 32 je hydraulický olej vhodný pre prevody a hydrodynamické spojky, výrobok špeciálne vyvinutý tak, aby vyhovoval požiadavkám nejrôznejších prevodov, súkolí a spojok VOITH TURBO. 
Vypredané
Vypredané
Total Azolla ZS 46 je vysokovýkonný hydraulický oleje poskytujúci zvýšenú mieru ochrany zariadení vďaka vylepšeným vlastnostiam proti opotrebovaniu a korózii. Vyvinutý pre všetky druhy hydraulických systémov prevádzkované v najnáročnejších podmienkach, ako sú pneumatické nástroje, vstrekovacie stroje, lisy a ďalšie, či už priemyslové alebo dopravné zariadenia. 
Vypredané
Vypredané
Total Ceran XM je plastické mazivo  NOVEJ GENERÁCIE kalcium-sulfonátového komplexu odolné voči extrémnym tlakom, vysokým teplotám a vode.  CERAN XM je vhodný na mazanie všetkých mechanizmov a súčastí s vysokým zaťažením, rázmi a prevádzkovými podmienkami, kde je mazivo v častom kontakte s vodou.
Vypredané
Vypredané
Rad produktov Total Drosera predstavuje vysokovýkonné multifunkčné oleje bez obsahu zinku pre obrábacie stroje. Vhodné pre široký rozsah výrobných operácií (hydraulika, klzné lôžka, prevody), a najmä pre centrálne mazacie systémy. Výborné vlastnosti zabraňujúce trhavému pohybu (anti stick-slip). (ISO VG 68 to 320)
Vypredané
Vypredané
Total DYNATRANS DA 80W-90 je vysokovýkonné mazivo na syntetickej báze. Odporúča sa na mazanie náprav a diferenciálov so samosvornými systémami obmedzujúcimi sklz pre stavebné zariadenia, poľnohospodárske stroje, osobné vozidla s pohonom 4 × 4 a cestné vozidlá. Mazivo je vhodné aj pre klasické hypoidné nápravy bez klznej spojky.
Vypredané
Skladom
Total Equivis ZS 32 je hydraulický olej s vysokým viskozitným indexom, poskytuje veľmi dobrú výkonnosť v náročných a technicky vyspelých prevádzkach. Udržuje viskozitu v úzkom rozsahu, čo  umožňuje prevádzku pri veľkých tepelných zmenách. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou proti hydrolýze a veľmi dobrou filtrovateľnosťou i v prítomnosti vody.
624,00 € (520,00 € bez DPH)
624,00 €
Skladom
Total Equivis ZS 46 je hydraulický olej s vysokým viskozitným indexom, poskytuje veľmi dobrú výkonnosť v náročných a technicky vyspelých prevádzkach. Udržuje viskozitu v úzkom rozsahu, čo  umožňuje prevádzku pri veľkých tepelných zmenách. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou proti hydrolýze a veľmi dobrou filtrovateľnosťou i v prítomnosti vody.
600,00 € (500,00 € bez DPH)
600,00 €
Vypredané
Total Equivis ZS 68 je hydraulický olej s vysokým viskozitným indexom, poskytuje veľmi dobrú výkonnosť v náročných a technicky vyspelých prevádzkach. Udržuje viskozitu v úzkom rozsahu, čo  umožňuje prevádzku pri veľkých tepelných zmenách. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou proti hydrolýze a veľmi dobrou filtrovateľnosťou i v prítomnosti vody.
Vypredané
Vypredané
Total Martol EV 10 CF je tvarovací olej s odparovými  účinkami bez obsahu VOC látok. Odpariteľný olej pre stredne náročné tvarovanie železných a neželezných kovov. Zanecháva veľmi tenký film, ktorý väčšinou nevyžaduje odmastňovacie operácie Vykazuje vynikajúcu zmáčavosť, ktorá zabezpečuje výborné pokrytie povrchu a predlžuje životnosť nástrojov.Univerzálny produkt pre celú  radu aplikácií.
Vypredané
Vypredané
Univerzálne viacúčelové plastické mazivo Total Multis 2 pre bežné mazanie. Je miešateľné s bežnými spevňovadlami (mydlami). Je vhodné na mazanie všetkých druhov ložísk a kĺbov v nenáročných podmienkach pri bežných pracovných teplotách a strednom zaťažení.
Vypredané
Zobraziť 1 - 12 z 23 položiek